BURÇ YORUMLARINIZ YAZAR EDA BOĞATEMUR’DAN

25 yaşında bir Türkolog ve Türk Dili & Edebiyatı öğretmen adayı olan Eda Biğatemur, edebiyat yazarı oalrak okurlarının karşısına çıkıyor. Eğitimci olmanın da verdiği titizlik ile eserini hazırlayan ve kitap severlerin beğenisine sunan Eda Boğatemur henüz ilk kitabı olmasına rağmen Sert Koruyucu Kız adlı kitabı ile merak ediliyor. Aynı zamanda Spiritüel Danışman ve astrolog olan Eda Boğatemur, kişilik analizleri ile aylık burç yorumları ile sosyal medyada da sıkı takip ediliyor.

I M G 20240506 W A0019SERT KORUYUCU KIZ İSİMLİ KİTABIYLA UZUN KİTAPLARDAN KAÇANLARI DA İÇİNE ÇEKİYOR

İlk kitabı okur ile buluşan ve uzun bir yolculuk vadeden Eda Boğatemur’un edebiyat merakı 14’lü yaşlarında baş gösteriyor. Okumaya olan tutkusunu zamanla kaleme dökmekle ilerleten Eda Boğatemur u bu başarıyı Sert Koruyucu Kız isimli kitabı ile taçlandırıyor.

NESLİHAN YAKIŞAN 20. YILINI ÖDÜL İLE TAÇLANDIRDI NESLİHAN YAKIŞAN 20. YILINI ÖDÜL İLE TAÇLANDIRDI

I M G 20240506 W A0015YENİ KİTAP GELİYOR

İlk kitabı Sert Koruyucu Kız ile edebiyat dünyasına adım atan, özellikle genç kitlenin ilgisini çekecek ve mesleki bilgi birikimiyle de dikkat çeken Eda Boğatemur, medyanın da gündeminde olmayı başarıyor. Gazete, dergi ve birçok TV programının aranan ismi olan Boğatemur, ikinci kitabı için kolları sıvadı. İlk kitabından aldığı olumlu dönüşler sonrasında ikinci kitabının hazırlıklarına başlayan Eda Boğatemur, çok yakında yeni eseriyle de dikkat çekecek gibi görünüyor.

I M G 20240506 W A0017AKICI KİTAPTAN CAN ALICI MESAJLAR

Kitabındaki akıcı anlatımın yanı sıra verdiği mesajlarla da konuşulan Eda Boğatemur, okuru hayatın zorluklarına karşı uyardığı ve herkese güvenilmemesi gerektiğini anlattığı mesajlar ile dikkat çekiyor.

I M G 20240506 W A0018

Editör: Bizden Bil