1 hafta önce Magazin

Her sene büyük bir ilgiyle karşılanan Türk İş Kadınları Başarı Ödülleri dördüncü kez görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

1 hafta önce ÖZEL

Her sene olduğu gibi bu senede ilgiyle takip edilen Türk İş Kadınları Başarı Plaket Takdim gecesi görkemli bir organizasyon ile Fuat Paşa Yalısında sahiplerini buldu.

1 hafta önce ÖZEL

Farklı paylaşımları ile tepkilere neden olurken ele aldığı konuların derinliği fark edildiğinde daha sıkı takip edilen başarılı yazar ve avukat Serra Taşköprü ile sizin için konuştuk. Gazeteci yazar Cihat Dündar’ın sorularını yanıtlayan Serra Taşköprü sosyal medyada oluşturduğu profil üzerine konuştu. Özgürlük nedir sorusuna düşündürücü cevaplar verirken samimiyetle kendini anlatan Serra Taşköprü ile yaptığımız keyifli sohbetimiz sizlerle.

1 hafta önce Röportajlar

Başarılı ve ödüllü iş insanı Turgay Kabak ile sizin için konuştuk. Gazeteci yazar Cihat Dündar’ın sorularını yanıtlayan Kabak, Karabey Çelik Kapı Firması olarak verdiği hizmetler aktardı. Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerini sürdüren iş insanı Turgay Kabak ile yaptığımız keyifli sohbetimiz sizlerle.

2 hafta önce Genel

Selçuk Efes Kent Belleği, Anadolu'nun zengin kültürel mirasına dikkat çekmek amacıyla resim ve müziği bir araya getiren "Anadolu Tanrıçaları" sergisine ev sahipliği yapıyor. Türkiye ve yurtdışında ilgi gören Şahmaran Uluslararası Özgün Sanatçılar grubu sanat gönüllülerinin bir araya gelerek hazırladığı eserlerin yer aldığı "Anadolu Tanrıçaları" ziyarete açıldı. Birbirinden başarılı ve derin anlamalı eserlerin yer aldığı sergi akıllara kazınacak gibi görünüyor.

3 hafta önce Magazin

Genç ve başarılı yazar Eda Boğatemur’un mesleki çalışmalarını ve yazarlık kariyerini sizin için derledik. Sert Koruyucu Kız adlı kitabı ile beğeni toplayan Eda Boğatemur karakter gelişimi ve derinliği ile ilgili çeken kitabı ile dikkatleri üzerine çekerken mesleki alanda da danışanları için vazgeçilmez astrolog olarak karşımıza çıkmayı başarıyor.

3 hafta önce Röportajlar

Sosyal medya paylaşımları ile sık sık tepki çeken ve bu durumun şiddete kadar ilerlediği görülen ödüllü içerik üreticisi başarılı yazar Serra Taşköprü, samimi açıklamaları ile sosyal medya paylaşımlarını ve topluma sunduğu kişiliği anlattı.

1 ay önce Genel

Gold Fame Prestige Ödülleri üçüncü kez görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Hakan Taner Çapın imzasıyla gerçekleşen gecede medya iş dünyasının başarılı isimleri bir araya geldi. Alanında en iyi isimlerin buluştuğu gecede ödül alan Yasemin Tara, defilesi ile gönülleri fethetti.

1 ay önce ÖZEL

Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist ve Yazar Mehtap Hisar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajını paylaştı. Tüm dünya çocuklarına armağan olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle ebeveynlere seslenen ve çocuklara iyi hatırlayacakları bir çocukluk bırakmamız gerektiğini hatırlatan Mehtap Hisar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajıyla haberimizde.

1 ay önce ÖZEL

Nigâr Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajını paylaştı. İmza günlerinin ilgiyle takip edilen yazarı Nigâr Kaya son olarak 2. Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinde Yılın Ses Getiren En Başarılı Yazarı ödülünü almıştı. İşte başarılı yazar Nigâr Kaya ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik & Çocuk Bayramı mesajı.