Farklı alanların temsilcilerinin buluştuğu gecede herkes kariyer yolculuğunda layık görüldüğü ödülü Özlem Acar’ın elinden aldı. Yılın Tarihi ve Fantastik Kurgu Yazarı ödülü başarılı yazar Zuhal Saadet Dinç’in oldu.

DİVA İLE ÇETİNKAYA JÜRİ KOLTUĞUNDA DİVA İLE ÇETİNKAYA JÜRİ KOLTUĞUNDA

I M G 20240317 W A0008Edebiyat, sanat, müzik, sağlık, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri Bursa’da düzenlenen 2. Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinde buluştu. Yıl içindeki çalışmalarıyla adından söz ettiren ve sosyal medyada da çok konuşulan isimler ödülle taçlandırıldı. Başarılı ve güzel sunucu Özlem Acar, keyifli sunumuyla geceye renk kattı. Gecede Yılın Tarihi ve Fantastik Kurgu Yazarı ödülünü alan Zuhal Saadet Dinç, enerjisi ve duruşuyla dikkat çekti. Tarih, fantastik ve mitolojiyi bir arada tuttuğu yeni kitabı ile şimdiden merak konusu olan Zuhal Saadet Dinç başarısının sırrı için “tarihi bilgim ve güçlü kalemim” dedi.

I M G 20240317 W A0009Kendine has tarzı ve okuru farklı bir yolculuğa çıkaran üretken kalemi ile alanında en çok sevilen isimlerde ilk sıralarda gelen Zuhal Saadet Dinç basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tarihin mucidi olarak anılan Zuhal Saadet Dinç daha sonra gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

Editör: Bizden Bil