SEDA ÖZLEM BAŞPINAR KARİYERİYLE ROL MODEL OLMAYI BAŞARIYOR SEDA ÖZLEM BAŞPINAR KARİYERİYLE ROL MODEL OLMAYI BAŞARIYOR

Deniz Park Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, konuklarına şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir tatil beldesi huzuru sağlamaktadır. 12 bakım merkezi, 8 huzurevi yatağı ile butik bir yaşlı yaşam merkezidir. Konuklarımızın kolayca adapte olması amacıyla merkezimiz ev sıcaklığı ve konforu ile tahsis edilmiştir. Ancak yaşlının ihtiyacına göre gerektiğinde cihaz ve ekipman altyapısı ile bir hastane konforunda bakımın devamı sağlanmaktadır.

I M G 20240315 213128 666~2İNH Evde Bakım Merkezi Hizmeti geriatri alanında uzman hemşire ve yaşlı bakım elemanlarımızla yaşlı ve hastalarımıza evlerinde 7/24 bakım hizmeti verilmektedir. Hastane yatışları sırasında istenirse hastane refakat hizmeti ile bakımın devamlılığı sağlanmaktadır. İhtiyaç halinde hekim istemi ile uzman fizyoterapistlerimiz tarafından hastalarımıza Fizik tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti evde veya merkezimizde sağlanmaktadır.

I M G 20240315 213010 357~2Evde veya bakım merkezinde hastalarımıza ihtiyaç halinde tüm tıbbi cihazlar ve hasta yatağı uygun koşullarda kiralık veya satılık temin edilmektedir. Teknik Bakım konusunda kesintisiz destek hizmeti sunulmaktadır. Konuklarımızın yaşamına değer katmak ve onları tekrar “Sevgiyle Yaşama Bağlamak” ilkemizdir.

Postane mahallesi Sağlık sokak no:24 Tuzla Mercan İstanbul

Öğretim Üyesi ve Deniz Park Bakım Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Esvet Çağrı Karslıoğlu

Editör: Bizden Bil