Çocukluk dönemi, bir insanın yaşamındaki en neşeli, en coşkulu, en keyifli dönem olmasının yanı sıra yaşantılanan tüm deneyimlerin olumlu/olumsuz etkilerinin uzun yıllar sonra bile devam ediyor olması bakımdan da en hassas, en kritik, en önemli dönemdir. Öyle ki bir çocuk yaşamının ilk yıllarında hangi duyguları çokça deneyimlediyse, yetişkinlik yıllarında da bu duygulara kapılma eğiliminde olur. Bu nedenle başta ebeveynler olmak üzere tüm yetişkinlerin, bir toplumun en kıymetli bireyleri olan çocuklara güzel bir çocukluk deneyimlemeleri konusunda imkân ve destek verme sorumluluğu vardır. Çünkü tüm çocuklar güzel bir çocukluk yaşamayı hak eder ve biz yetişkinler ileriki yıllarda güzel duygularla hatırlayacakları bir çocukluğu çocuklarımıza borçluyuz.

I M G 20240422 W A0046~2

BAŞARILI YAZARDAN 23 NİSAN ÖZEL MESAJI BAŞARILI YAZARDAN 23 NİSAN ÖZEL MESAJI

 23 Nisan, Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiş, tek ve dolayısıyla çok özel bir bayramdır. Bu vesileyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı ve minnetle anmak isterim.

I M G 20240422 W A0039~2

Kızımın, ülkemizin, tüm dünya çocuklarının ve içindeki çocuğun neşesini koruyabilmiş tüm yetişkinlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Sevgiyle.

Mehtap HİSAR

I M G 20240422 W A0047~2

Editör: Bizden Bil