Farklı alanların temsilcilerinin buluştuğu gecede herkes kariyer yolculuğunda layık görüldüğü ödülü Özlem Acar’ın elinden aldı. Yılın En Başarılı Sanatçı Menajeri ödülünü alan Mustafa İnce, kariyer yolculuğuna şahitlik ettiği sanatçıların başarıları ile kendi başarısını da kanıtlamış oldu.

I M G 20240309 W A0593Edebiyat, sanat, müzik, sağlık, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri Bursa’da düzenlenen 2. Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinde buluştu. Yıl içindeki çalışmalarıyla adından söz ettiren ve sosyal medyada da çok konuşulan isimler ödülle taçlandırıldı. Başarılı ve güzel sunucu Özlem Acar, keyifli sunumuyla geceye renk kattı. Gecede Yılın En Başarılı Sanatçı Menajeri ödülünü alan Mustafa İnce, aynı gecede ödül alan sanatçısı Sesilya ile büyük beğeni topladı.

I M G 20240309 W A0383~2Gecenin en çok konuşulan ismi olmayı başaran başarılı menajer Mustafa İnce, sevilen sanatçısı Sesilya ile birlikte basın mensuplarının karşısına geçti ve sonrasında gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

FARKLILIKLARI VE DELİLİKLERİ İLE KENDİNE HAS BİR İSİM SERRA TAŞKÖPRÜ FARKLILIKLARI VE DELİLİKLERİ İLE KENDİNE HAS BİR İSİM SERRA TAŞKÖPRÜ

Editör: Bizden Bil