Edebiyat, sanat, müzik, sağlık, güzellik ve iş dünyasının başarılı isimleri Altın Başarı Ödüllerinde bir araya geldi. Alanındaki çalışmaları ile adından söz ettirenlerin buluştuğu geceye damga vuran Ali Yazgı Yılın En İyi Medikal Estetik Cihaz Üretimi Yapan Firması ödülünü aldı. 

MELTEM GÜDEMEZOĞLU SANATIN HER ALANINDA AKILDA MELTEM GÜDEMEZOĞLU SANATIN HER ALANINDA AKILDA

I M G 20240704 W A0000~2Verdiği hizmetler ile sektörde adını zirveye yazdıran Altu Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yazgı ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başarısının sırrı için "İşini severek yapmak" dedi ve devam etti. 

I M G 20240704 W A0007~2

" 'Parola olarak müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir' mottosu ile ürünlerimizi kalite standartlarına uygun olarak üretir, güvenilirlik ve etkinlik konusunda titizlikle test ederiz. İSO kalite belgeleri -CE Belgesi - Firmamızı diğer firmalardan ayıran başka özelliği ise Dünya Sağlık örgütü tarafından üretici firmalara verdiği üretim izni olan UDEM sertifikası Türkiye'de sadece bizim ürünlerimizde bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere doğru bilgi ve kullanım tavsiyeleri sağlamak için deneyimli bir destek ekibimiz de bulunmaktadır." 

I M G 20240704 W A0000~2-1

Daha sonra kendisi ile fotoğraf çekilmek isteyenlere vakit ayıran Ali Yazgı gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

Editör: Bizden Bil