BU MASAL’I DİNLEMEK İSTEYECEKSİNİZ

Başarılı yazar Angelina Masal Nur Ayo, yenilik katarak sürdürdüğü edebiyat çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Her Şey Mümkün: Kaçış adlı kitabını okurlarının beğenisine sunduktan sonra uluslararası bir kitleye hitap ettiği için yabancı dillerde de çevirisi yapılan başarılı yazar Her Şey Mümkün: Barış ile de beğeni topladı. Kitap satan her yerde bulunan ve listelerde uzun süre üst sıralarda yer alan başarılı yazar Angelina Masal Nur Ayo, şimdilerde eserlerini sesli kitap olarak hazırlamanın heyecanını yaşıyor.

I M G 20240614 W A0035Türkiye’deki çalışmalarını başarıyla sonlandırdıktan sonra yurtdışındaki projeleri için anavatan Türkiye’den ayrılan Angelina Masal Nur Ayo hâlâ katıldığı TV programlarındaki samimi açıklamaları ve çarpıcı haber başlıkları ile konuşuluyor. Zorlu bir hayat ve anlayışsız bir yaşam alanından kaçarak başarı dolu bir hayatın perdesini aralayan ve bunu güçlü kalemi ile okuyucularına aktaran Angelina Masal Nur Ayo artık çok okunduğu gibi çok da dinlenecek.

MASAL NUR AYO’NUN ESERLERİSESGETİRECEK

Eserlerini sesli kitap olarak hazırlamak için kolları sıvayan Angelina Masal Nur Ayo, evde, iş yerinde, sporda ve günlük hayat koşuşturmasının yorduğu her anınızda yanınızda olacak. Etkileyici hayat hikâyesini ve güçlü duruşunu çok seveceğiniz Angelina Masal Nur Ayo’nun eserleri çok yakında sesli kitap olarak dijital mecralardaki yerini alacak.

I M G 20240614 W A0018ANGELİNA MASAL NUR AYO’YU NEDEN SEVDİK? 

Güçlü kalemi ile gönüllerde yer edinen başarılı yazar Angelina Masal Nur Ayo’nun başarı sırrı merak edilmişti. Ödüllü yazar, enerjik kişiliği, hayata karşı olumlu bakışı ve azmi ile başarının kaçınılmaz olduğunu gözler önüne serdi.

ANGELİNA MASAL NUR AYO KİMDİR? 

Angelina Masal Nur Ayo, Maçka, Trabzon’da dünyaya gelen deli dolu bir Karadenizli’dir. İstanbul’da büyüdü. Karadeniz’in hamsi balığı gibi hareketli, canlı ve cıvıl cıvıl bir insan. Beş erkek kardeşi ve bir ablasıyla birlikte, dominant ve narsist bir ailede büyüdü. Toplumun kendisine dayattığı sınırlamalara karşı sürekli mücadele etti. Okumaması gerektiğini söylediklerinde okudu, çalışmaması gerektiğini söylediklerinde çalıştı, belli bir şekilde giyinmesi gerektiğini söylediklerinde ise kendi tarzını benimsedi.

I M G 20240614 W A0034Angelina, kendisine verilenlerle asla yetinmedi ve maddi bağımsızlığını kazandı. Maddi bağımsızlığının yanı sıra yabancı dil öğrenmenin önemini de fark etti ve İngilizceye büyük önem verdi. Sürekli olarak İngilizcesini geliştirdi. Türkiye’de narsist bir kocayla evlendi. Ancak sonunda hem ailesinden hem de kocasından kaçmak zorunda kaldı.

Angelina, Bergen filminde olduğu gibi narsist bir ilişki içerisindeydi. Borderline kişilik bozukluğu nedeniyle sürekli sevgi arayan ve sevgisiz bir şekilde büyüyen Angelina, disfonksiyonel bir ailede yetiştiği için bu narsistin onu manipüle etmesi çok kolay oldu. Bergen gibi kocası veya ağabeyi tarafından öldürülebilirdi. Ancak Angelina, hikayesinin sonunu değiştirdi. Bergen maalesef 30 yaşında öldü ama Angelina hayatını kurtardı kaçarak.

FARKLI ALANLARIN EN İYİLERİ BİZDENBİL GAZETESİNİN 2. SAYISINDA FARKLI ALANLARIN EN İYİLERİ BİZDENBİL GAZETESİNİN 2. SAYISINDA

ÇEVRENİZDEKİLER DEĞİŞMEZSE ÇEVRENİZİ DEĞİŞTİRİN

Sydney’e geldiğinde, burada ayakta kalmasını sağlayan en büyük etken yabancı dil bilgisiydi. Angelina, Türkiye’den Avustralya Sydney’e doğru bir yolculuğa çıktı ve burada kendi cennetini yarattı. Hayallerini gerçekleştirme tutkusu ve inancıyla, kendine özgü bir hikaye yazdı. Sydney’de huzur ve mutluluğu buldu. Bazen çevremizdekileri değiştiremeyiz; bu yüzden çevremizi değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bu da bir çözüm olabilir.

I M G 20240614 W A0064

Editör: Bizden Bil