AZINLIĞIN ANLAYABİLDİĞİ KADIN: SERRA TAŞKÖPRÜ AZINLIĞIN ANLAYABİLDİĞİ KADIN: SERRA TAŞKÖPRÜ
Öncelikle sizi tanımak isteriz. Turgay Kabak kimdir? 
Turgay kabak 01.11.1980 tarihinde Kayseri Sarız’ın Kemer köyünde doğdu. İlkokul ikiye kadar Kemer köyünde okudu ve sonra Kayseri’ye taşınıp yerleştikten sonra liseye kadar Kayseri Ticaret lisesinde okudu. Sonra sanayi hayatına atıldı. İlk olarak mesleğe kaynakçı olarak başladı. Kanepe, koltuk sektöründe kaynak ustası olarak devam etti. 2011’de kendi firmasını kurarak ticarete atıldı. Sonra Ankara'ya taşınarak 2018’de çelik kapı olarak KARABEY ÇELİK KAPI firmasını kurdu. Ankara'da perakende satış yaparak işine devam etti. Bir süre sonra Kayseri’de çelik kapı için üretim fabrikası kurdu ve şuan Türkiye ve yurtdışında çelik kapı üretmekte. Amacı sektörün lider firması olmak ki şu anda olmak üzereyiz diyebilirim. Çok şükür tek hedefimiz siparişlerimizi günü gününe teslim etmek özellikle toplu satışlarımızda.
I M G 20240513 W A0042~2
Karabey Çelik Kapı Firması olarak hizmet veriyorsunuz. Sizi bu mesleğe yönlendiren nedir? 
Mobilya sektöründe umduğumuzu bulamadığımız için çelik kapı sektörüne girmeyi düşündük. Buna özellikle ailem ve ben karar verdik. 2018’de ailemin onayını aldıktan sonra Allah’ın da yardımıyla çelik kapı firmasına girmiş bulunduk. İyi ki girmişiz. Çok şükür bu süreçte işlerimiz çok iyiydi günü gününe teslimatlarımız oldu. Tabii ki yeri geldi erken teslim ettik geri geldi bir gün geciktirme oldu ki bunlar üretimde normal ama her müşteriyi memnun etmeye çalıştık. Müşterimizin bütçesine göre ekonomik, orta ve kalite olmak üzere her bütçeye uygun çelik kapılarımız vardır.
I M G 20240513 W A0067~2
Çelik Kapı Firması olarak verdiğiniz hizmetleri anlatır mısınız? 
Çelik kapı olarak verdiğimiz hizmetler Ankara’da perakende Türkiye geneli iç oda çelik kapı, villa kapısı iklimsen kapı, yangın kapısı. Ankara’da ustalarımız vardır. Sattıktan sonra ustalarımız gelir montaja giderler. Türkiye geneli şantiyelerde ekipli ustalarımız vardır. Biz çelik kapıları göndeririz ustalarımız orada yerinde takarlar. Sadece yurtdışına montajlı vermiyoruz. Yurtdışına gönderimimiz var ama montajlı değildir.
I M G 20240513 W A0028~2
Alanınızda aldığınız ödüller var. Bu başarının sırrı nedir? 
Evet alanımızda ödüllerimiz var. Çok şükür işimizi takip ediyoruz.
I M G 20240513 W A0023~2
Her müşteriye gününde cevap veriyorum ve şu an piyasada aktifiz. Satışlarımız ve üretimimiz başarılı olduğu için bize layık görüldü ödül. Onun için buradan da layık gören herkese teşekkür ederim.
I M G 20240513 W A0021~2
Turgay Kabak dışı günlerinde neler yapar? 
Turgay Kabak iş dışında genelde ailesiyle zaman geçirir, kardeşleriyle zaman geçirir. Uyumayı çok seviyorum boş kaldığımda işim olmadığında genelde uyurum. Yalnızlığı çok seviyorum, yalnız kalmayı seviyorum.
Yeni projeleriniz nelerdir? 
Yeni projelerimiz başarılı, sağlam, sağlıklı çelik kapı üretmek. İşimizde başarılı olmak. Amacımız büyümek, kurumsallaşmak. Özellikle yurtdışına satış yapmak. Türkiye’de kurumsal firmayız ama yurt dışında da kurumsallaşmayı çok istiyorum.
Karabey Çelik Kapı Firması ile irtibata geçmek için: 
Adres: Menderes Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No/24/A Sincan/Yenikent/Ankara
KARABEY ÇELİK KAPI
TEL: 0554 138 71 97
Instagram& Facebook: Karabey Çelik Kapı
Editör: Bizden Bil