Farklı alanların temsilcilerinin buluştuğu gecede herkes kariyer yolculuğunda layık görüldüğü ödülü Özlem Acar’ın elinden aldı. Yılın Çalışmalarıyla Dikkat Çeken Kurumsal İletişim Daire Başkanı ödülünün sahibi Burcu Yıldırım Parlak oldu.

I M G 20240317 004840 876~2

BAŞARILI YAZARDAN 23 NİSAN ÖZEL MESAJI BAŞARILI YAZARDAN 23 NİSAN ÖZEL MESAJI

Edebiyat, sanat, müzik, sağlık, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri Bursa’da düzenlenen 2. Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinde buluştu. Yıl içindeki çalışmalarıyla adından söz ettiren ve sosyal medyada da çok konuşulan isimler ödülle taçlandırıldı. Başarılı ve güzel sunucu Özlem Acar, keyifli sunumuyla geceye renk kattı. Yılın Çalışmalarıyla Dikkat Çeken Kurumsal İletişim Daire Başkanı ödülünün sahibi olan Burcu Yıldırım Parlak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün de başarı simgesi oldu. Çalışmaları ile adından söz ettiren ve pek çok kadına da rol model olan ödüllü İletişim Daire Başkanı Burcu Yıldırım Parlak, sosyal medyada da ilgi gören isimlerin başında geldi.

Azmi, enerjisi ve çalışmaları ile Altın Meslek & Kariyer Ödüllerinde Yılın Çalışmalarıyla Dikkat Çeken Kurumsal İletişim Daire Başkanı ödülünü alan olan Burcu Yıldırım Parlak, alanında adından söz ettirecek girişimleri ile konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor. 

Editör: Bizden Bil