OPERA SANATININ ÖDÜLLÜ GURURU

DAFNE SAĞLIKLI YAŞAM GECEDEN İKİ ÖDÜLLE AYRILDI DAFNE SAĞLIKLI YAŞAM GECEDEN İKİ ÖDÜLLE AYRILDI

Başarılı Opera Sanatçısı Tenor Sedat Can Öztoprak, üst seviye bilgisi ve hayranlık uyandıran kariyer yolculuğu ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sayısız ulusal ve uluslararası ödüle layık görülen Tenor Sedat Can Öztoprak kendini geliştirmekten geri durmadığı gibi kendisine ödül getiren başarılara imza atmaktan da geri durmuyor.

I M G 20240615 W A0048~2OPERA SANATÇISI YÜZLERİ BİR KEZ DAHA GÜLDÜRDÜ

Aldığı sayısız ödül ile kariyerinde zirveye yerleşen Opera Sanatçısının başarısı, hayallerine ortak olduğu ve rehberlik ettiği öğrencilerine de sıçradı. Bugüne kadar onlarca ödül alan ve anavatan Türkiye’yi yurtdışında defalarca kez temsil eden Tenor Sedat Can Öztoprak bu kez iddiası öğrencisi ile aynı gecede ödül aldı. Payaslı Medya imzasıyla sahiplerini bulan Başarı ve Sanat Ödüllerinde Yılın En Başarılı Opera Sanatçısı ödülünün sahibi oldu. Görkemli gecede sahneye çıkan Öztoprak, sesi ve performansı ile unutulmaz anlar yaşattı.

I M G 20240615 W A0049MEDYA SEKTÖRÜ ONU SEVİYOR

Alanında aldığı sayısız ödül ve verdiği muhteşem konserler ile gönüllerde yer edinen Tenor Sedat Can Öztoprak, gazete, dergi, TV programı ve ödül gecelerinin aranan ismi oluyor. Peki bunu nasıl mı başarıyor? Güler yüzü ile pozitif bakış açısı ile kalpleri fethederken, mesleğine olan sevgisi ile başarının kapılarını aralıyor.

I M G 20240615 W A0050

ONUN MAHSUN BAKIŞI BİR BAŞKA

Müzik dünyasına adım attığı gündem bu yana trendlerde yer alan, dinleyicisini eski günlerine götürürken bugünlere damga vuran Mehmet Serhat Demiröz adından söz ettirmeye devam ediyor. Sözü ve bestesi ile kusursuz olan Mahsun Bakışın adlı video klip Mehmet Serhat Demiröz’ün güçlü sesi ile boyut değiştirmiş ve dinleyenlerin dikkatini çekmişti. Genç yaşında hayatın zorluklarını göğüsleyen ve azmi ile dimdik durmayı başaran Mehmet Serhat Demiröz Mahsun Bakışın isimli şarkısı ile ödülleri kaptı.

I M G 20240619 W A0010~2ŞARKININ İZİ BİZDE ÖDÜLÜ DEMİRÖZ’DE

YouTube’da dikkat çeken ve kısa sürede binlerin sevgilisi haline gelen Mehmet Serhat Demiröz, müzik kariyerindeki başarı basamaklarını çıkarken ödülleri alıyor. Olcay Kutluca imzalı Altın Melek’te aldığı ödül ile medyada konuşulan Demiröz, Cihat Dündar’ın organizatörlüğünde gerçekleşen Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinde de Yılın En Duygu Yüklü şarkısı ödülünün sahibi oldu.

I M G 20240619 W A0030Gece kulüplerinin ve müzikhollerin aranan ismi olan Mehmet Serhat Demiröz yeni şarkı için kolları sıvadı. Müzik severlerin sıkı takibinde olan Demiröz’ün sosyal medyadaki başarısı da hayranlığa dönüştü. Başarılı Tenor Sedat Can Öztoprak’tan eğitim alan ve kariyerini emin adımlarla ilerleten Mehmet Serhat Demiröz son ödülünü kendisini eğiten ödüllü Tenor Sedat Can Öztoprak ile birlikte aldı. Payaslı medyanın görmezden gelemediği parlak isim adından çokça söz ettirecek gibi görünüyor.

I M G 20240619 W A0045​​​​​

Editör: Bizden Bil