Farklı alanların temsilcilerinin buluştuğu gecede herkes kariyer yolculuğunda layık görüldüğü ödülü Özlem Acar’ın elinden aldı. Yılın En İyi Çıkış Yapan Söz Yazarı ve Bestecisi ödülünü alan Sesilya sahne performansı ile Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinin en çok konuşulan ismi oldu.

I M G 20240309 W A0403~2Edebiyat, sanat, müzik, sağlık, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri Bursa’da düzenlenen 2. Altın Meslek ve Kariyer Ödüllerinde buluştu. Yıl içindeki çalışmalarıyla adından söz ettiren ve sosyal medyada da çok konuşulan isimler ödülle taçlandırıldı. Başarılı ve güzel sunucu Özlem Acar, keyifli sunumuyla geceye renk kattı. Yılın En İyi Çıkış Yapan Söz Yazarı ve Bestecisi ödülünü alan Sesilya, Çünkü Sen Beni Hiç Sevmedin adlı eseri ile gecede beğeni topladı. Duygusal sözlerin hareketli bir beste ile dinleyiciye sunulduğu eser geceye hareket kattı. Sesi ve tarzı ile ilgi gören Sesilya ödülünü aldıktan sonra duygularını dile getirdi ve kendisi ile fotoğraf çekilmek istetenlere vakit ayırdı.

I M G 20240309 W A0593Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sesilya başarısının sırrı için “Çabalamak” dedi ve gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

ALTIN MESLEK & KARİYER ÖDÜLLERİNDE YERİNİ ALAN EYÜP YELGEN BAŞARISINI TAÇLANDIRDI ALTIN MESLEK & KARİYER ÖDÜLLERİNDE YERİNİ ALAN EYÜP YELGEN BAŞARISINI TAÇLANDIRDI

Editör: Bizden Bil