Mustafa Şişman kimdir? 

01.06.1974 SAKARYA / Akyazı doğumluyum. İlkokulu Akyazı Konuralp ilkokulunda, ortaokulu Kadıköy İ.H.L’de, Liseyi Sarıyer İ.H. Lisesinde ve yüksek tahsilimi Anadolulu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi ve A.Ö.F ilahiyat bölümünde okudum.

I M G 20240326 W A0013Askerlik görevimi 1994-1995 yılları arasında Ankara ve Edirne ‘de ifa ettim. Evliyim ve iki erkek ve iki kız olmak üzere dört çocuk babasıyım. 1997- 2008 yıllarında Sultanbeyli Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü-Evlendirme Memurluğunda ve Kültür ve sosyal işler Müdürlüğü görevlerinde bulundum. 2001-2016 ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği Teşkilat Komisyon Başkanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. HAK-İŞ Konfederasyonu İstanbul il başkanlığını deruhte eden şişman, Hak-İş’e bağlı Hizmet iş sendikası İSTANBUL Anadolu yakası 5 No’lu Şube Başkanı olarak göreve devam etmekteyim.

I M G 20240326 W A0011Yazarlık kariyeriniz nasıl başladı? Size öncülük eden bir isim var mı? 

Yazarlık hayatım öğrencilik yıllarında okulumuzda çıkardığımız duvar gazetesinde köşe yazarlığı ile başladı. Türkiye Baharı , kitabımızı 2000’li yıllardan itibaren ülkemizin uluslararası arenada yaşadığı gelişmeler, ekonomik göstergeler, ülke içinde istikrar, ülke dışında itibar, buna bağlı ülke genelinde bir çok sektörde yükselme, STK ‘larda ilerleme, bahar havasında KANSIZ /kavgasız ve savaşsız gelişmesi” Türkiye Baharı” olarak addedildi.

AZINLIĞIN ANLAYABİLDİĞİ KADIN: SERRA TAŞKÖPRÜ AZINLIĞIN ANLAYABİLDİĞİ KADIN: SERRA TAŞKÖPRÜ

Editör: Bizden Bil