SYDNEY PRODUCTIONS TUBA MENGÜTAY İLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR SYDNEY PRODUCTIONS TUBA MENGÜTAY İLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Yaptığı canlı yayınlar ile SMA hastalarının sesi olan, bu konudaki hassasiyetini destekleriyle de hissettiren Azra Görgün Kaynarkan küçük yaşta evliliğe mahkum edilen kız çocukları için yaptığı şarkıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. Sosyal sorumluluk çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Kaynarkan şimdi de SMA hastası çocuklar için stüdyoda. Sözü müziği kendisine ait olan eser ile yakında dinleyicinin karşısına çıkacak olan Azra Görgün Kaynarkan, Hatem Tutkus ile birlikte gönülleri fethedecek. 

I M G 20240709 W A0167~2Stüdyodaki heyecanlı çalışmanın eserini çok yakında dinleyici ile buluşturacak olan Azra Görgün Kaynarkan müzik dünyasında "Farkındalık" üzerine bir devir de başlatacak gibi görünüyor. 

I M G 20240709 W A0164Poetakal Çiçeğim adlı bir diğer klibi içinde kolları sıvayan Azra Görgün Kaynarkan, Radyo Paşa'da başladığı Pembe Düşler Sokağı programıyla da dinleyicilerin nabzını tutmaya devam ediyor. 

I M G 20240709 W A0163insana ve insanı konu alan her soruna dikkat çeken başarılı şair ve söz yazarı Azra Görgün Kaynarkan'ı takip edin gelişmelerden haberdar olun.

Editör: Bizden Bil