Alanında verdiği hizmetler ile tercih edilen adres olan ve aldığı ödüller ile de bir marka haline gelen Akbul mesleki alanda adından söz ettirmeye devam ediyor. 

ÖDÜLLÜ YAZARIN BİLGİ DOLU YAZILARI ORTAK KİTAPTA ÖDÜLLÜ YAZARIN BİLGİ DOLU YAZILARI ORTAK KİTAPTA

I M G 20240710 W A0021~210 yıl Almanya'da hizmet veren Harun Melikşah Akbul, sekiz yıldır da Türkiye'de sektörün önde gelenleri arasında yer alıyor. Sosyal medyada da dikkat çeken Harun Melikşah Akbul başarısı için şu sözleri dile getirdi. 

I M G 20240710 W A0026~2"Yılların verdiği tecrübe ile emeğimizin karşılığını kat kat aldık. Sırf lazerde 120.000 kayıtlı danışana sahip olmanın gururunu taşıyoruz. Geçtiğimiz sene Yılın En İyi Güzellik Salonu, Yılın En iyi Uzman Estetisyeni, Yılın En İyi Güzellik Uzmanı olmak üzere beş farklı ödüle layık görüldük. 2024'de de aday gösterildiğimiz 3 adet ödül daha bulunmakta. Bunun gurur ve şerefi tüm yorgunluğumuza değiyor. Yakın zamanda akademimizde faaliyete geçerek daha nice öğrenciler yetiştirip uzman ve usta olarak sektöre kazandıracağız. Bize güvenen ve bizden vazgeçmeyen tüm danışanlarımıza teşekkürü borç bilirim." 

Başarılı güzellik uzmanı Harun Melikşah Akbul'u takip ederek verdiği hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Editör: Bizden Bil